Čo sú virtuálne prehliadky a pre koho sú určené?

Pre hotely, priváty, hostely, penzióny, byty , domy, výstavy, športové areály a iné spoločenské priestory.

Buďte o krok pred konkurenciou!

Vďaka virtuálnej prehliadke môže návštevník  interaktívne zasiahnuť do celkového pohľadu. Bude sa cítiť tak, ako keby na danom mieste skutočne stál on sám. Všetky detaily miestnosti si môže podrobne pozrieť. Predstavte si, že Váš potenciálny zákazník si pozrie každý kúsok Vášich priestorov a práve z tohto dôvodu si rezervuje ubytovanie u Vás. A viete prečo? Pretože vie, čo kupuje, a to je dôležité! V 21. storočí si už nikto nedovolí kúpiť mačku vo vreci. Prezentácia a referencie ubytovacieho zariadenia sú najdôležitejšie faktory pri získavaní novej klientely. Keďže konkurencia je veľká,všeobecne platí, že kto je lepší, má aj vyšší zisk. Zvlášť pri ubytovaní  je veľmi dôležité, keď si potenciálny zákazník môže pozrieť, čo kupuje.

Sme profesionáli v oblasti tvorby virtuálnych prehliadok pre mapy Google a držiteľom certifikátu Google Street View Trusted.

VIDEO

svtrusted.png

Prečo Google Street View

Pri vyhľadávaní firiem spotrebitelia strávia 44 % času používaním mapových služieb.V priemere 41 % z týchto vyhľadávaní miest potom vedie k návšteve firmy.Posilnite svoje miesto vo výsledkoch vyhľadávania Google.Majte náskok pred konkurenciou a objednajte si Google Street View ešte dnes. Vďaka Google Street View Business máte otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni, 365 dní v roku kdekoľvek na svete a ste tak stále k dispozícií Vášmu zákazníkovi.

 
icon-trusted-1.png

Privítajte ľudí virtuálne vo svojej firme cez VR okuliare

Zažite virtuálnu realitu na vlastnej koži.Vplávajte do úžasného sveta virtuálnej reality s inovovanými kartónovými okuliarmi od Google.Vaše virtuálne prehliadky sú 100% kompatibilné s okuliarmi GoogleCradboard.

Pozrite si príklad
logo

Search